• Zapraszamy na konferencję TMT.Startups’2010

  Zapraszamy do udziału w konferencji TMT.Startups’2010. Już 15 września w sali notowań GPW. Największe wydarzenie tego roku. Jeśli prowadzisz biznes w Internecie, masz ciekawy projekt internetowy, chcesz porozmawiać z inwestorami Business Angels, nie może Cię tam zabraknąć.

  TMT.Startups’10 Warsaw odbędzie się 15.września br. tradycyjnie na GPW w Warszawie. Podczas tej konferencji w warsztatowo – panelowej atmosferze będziemy omawiać kolejne etapy budowania start-upu, w ramach kilku dyskusji z udziałem przedsiębiorców, inwestorów-praktyków, Ojców Założycieli najbardziej udanych polskich juz-nie-startupów internetowych oraz publiczności.

  W programie konferencji znajdą się m.in. następujące panele:

  1. Pre-inkubacja – czy mój pomysł jest dobry? Czego mu brakuje? Kto i jak może pomóc mi zweryfikować rynkowo mój pomysł i przenieść go ze sfery marzeń do sfery planowania konkretnych działań oraz niezbędnych zasobów?

  2. Marketing i sprzedaż – dyskusja tego obszaru jako decydującego o powodzeniu przedsięwzięcia, doświadczenia praktyków, porady inwestorów.

  3. Budowanie zespołu – kogo i na jakim etapie warto pozyskać, jak go wynagradzać i motywować – ponownie dyskusja praktyków i inwestorów z publicznością.

  4. Rozwój technologii – krótki panel i dyskusja na temat wyzwań na kolejnych etapach tworzenia start-upu, doświadczenia seryjnych przedsiębiorców związane z zarządzaniem i finansowaniem tego obszaru (jak nie wpaść do studni bez dna).

  5. Pozyskiwanie inwestorów – kiedy warto, po co, jak to robić, etapy współpracy z inwestorem, alternatywne formy finansowania w razie niepowodzenia.

  Dyskusja na pewno będzie burzliwa i pasjonująca, bo bardzo życiowa. W ramach tej konferencji nie będziemy rozmawiać o teoretycznych życzeniach inwestorów oraz strategiach inwestycyjnych, tylko o codzienności z życia przedsiębiorcy. W panelach wezmą udział m.in. Michał Brański z grupy o2, Rafał Agnieszczak, twórca Fotka.pl czy Piotr Wilam, który współtworzył m.in. Onet.pl, Merlin, Grono, Wojciech Dołkowski, założyciel pierwszego w Polsce klubu Business Angels.

  Zapraszam serdecznie do współpracy i udziału w konferencji.

 • Angel Capital Association
 • British Business Angels Association
 • London Business Angels
 • Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych
 • Portal Medyczny MEDtube
 • Szukam Inwestora